0
S k l e p
K o n t a k t

Nasze klientki

Satysfakcja i zadowolenie klientek jest dla nas najważniejsze. Dlatego też tworzymy buty na indywidualne zamówienie, na podstawie wymiarów.

 

Niejednokrotnie buty, które robimy są unikatowe i niepowtarzalne, robione według pomysłów klientek.

Szczególnie uwielbiamy robić buty ślubne, które dzięki indywidualizacji stają się idealnym dopełnieniem Sukni ślubnej.
Niejednokrotnie klientki przesyłają nam swój materiał, którego używamy do zrobienia butów Kokardka czy Ślubne góralskie.  Często też malujemy buty według wzoru, który znajduje się na sukni ślubnej.

Poniżej znajdziecie Państwo galerię zdjęć od naszych klientek.  Część z tych zdjęć to przepiękne stylizacje, które pomogą Wam w podjęciu decyzji co do modelu.

Wiele z tych butów tworzyliśmy na podstawie indywidualnych zamówień i projektów, część z tych butów cieszyła się takim zainteresowaniem, że zdecydowaliśmy się je wprowadzić do regularnej sprzedaży i znajdziecie je w naszym sklepie.

Jeśli chcesz abyśmy wykonali buty według Twojego projektu odwiedź naszą stronę dotyczącą indywidualizacji zamówienia: Indywidualizacja zamówienia.5% zniżki na pierwsze zakupy
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 5% zniżki.
Szanujemy Twoją prywatność. Będziemy wysyłać Ci tylko wiadomośći z informacjami o najnowszych kolekcjach i promocjach. Po zapisaniu się do newslettera na adres mailowy otrzymasz kod rabatowy.